Zanim przystąpisz do wypełniania formularza przygotuj niezbędne dokumenty.
?
slip, oferta, wniosek, list brokerski / zlecenie.

Istnieje możliwość skrócenia drogi zgłoszenia poprzez wypełnienie niezbędnych danych oraz oświadczeń, a następnie wysłanie reszty dokumentów listem na adres Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce.

INFORMACJA

Na podstawie przedstawionej dokumentacji Referat Deontologii wyda opinię w zakresie Twoich uprawnień prowizyjnych, informując Cię o podstawie prawnej do dochodzenia roszczeń. Opinii możesz użyć w postępowaniu polubownym lub sądowym. Jeżeli interesuje Cię dodatkowo przedłożenie oferty przez kancelarię prawniczą w zakresie pomocy prawnej w zgłoszonej sprawie, udziel odpowiedniej zgody na formularzu. Wraz z opinią przekażemy Ci oferty zainteresowanych prowadzeniem sprawy kancelarii prawnych.

KOSZT

Koszt analizy i wydania opinii wynosi 300zł. Członkowie Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 30%. Możesz zgłosić chęć dołączenia do Stowarzyszenia przed wysłaniem wniosku tutaj.

Nieprawidłowy znak w polu: Imię reprezentanta
Nieprawidłowy znak w polu: Nazwisko reprezentanta
Nieprawidlowy REGON
Dane zgłaszającego
Jestem członkiem Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce.
?
Możesz zgłosić chęć dołączenia do Stowarzyszenia przed wysłaniem wniosku tutaj. Dla członków Stowarzyszenia przewidziana jest zniżka 30%.
Wyrażam zgodę na przesłanie faktury drogą mailową.
Akceptuję regulamin. *
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883 o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach związanych z niniejszym zgłoszeniem. *

Maksymalna ilość plików: 5
Prześlę pocztą na adres Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Jestem zainteresowany/-a dodatkowo pomocą prawną i przedstawieniem oferty przez kancelarie prawne
Udzielam zgody na przekazanie dokumentów i informacji, przekazanych w formularzu oraz w związku z niniejszym zgłoszeniem do kancelarii prawnych, w celu przygotowania oferty na prowadzenie sprawy.
Nie jestem robotem
Płatność

Prosimy o dokonanie płatności na podany poniżej rachunek bankowy

Nr rachunku: 31 1050 1575 1000 0090 3145 4235

Dane odbiorcy:
    Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce
    ul. Twarda 18 Warszawa

Potwierdź zgłoszenie klikając w poniższy przycisk „Wyślij”.