20 lat temu, broker był młodym zawodem. Wchodzimy już w fazę dojrzałości. Kto dla rynku zrobił najwięcej? Kogo postawa zasługuje na wyróżnienie? Komu należą się słowa uznania?

Sądzimy, że takich osób są tysiące, ale nie każdy świadom jest ich dokonań. Pokażmy naszej społeczności i całemu rynkowi, kim są i co zrobili dla nas. Niech staną w świetle, dając nam wszystkim okazję do naśladowania ich zaangażowania i podejmowanych działań.

Świat ubezpieczeń jest pełen wyzwań, innowacji, a przede wszystkim - ludzi. Tych, którzy nieustannie pracują na rzecz naszej branży, wprowadzając zmiany, które kształtują rynek, na jakim działamy. Tych, którzy zdecydowali się na drogę, pełną niepewności i ryzyka, ale przede wszystkim satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

ALE CZY ZNAMY OSOBY, KTÓRE PRZYCZYNIŁY SIĘ DO TEGO SUKCESU? CZY DOCENIAMY ICH WYSIŁEK I ZAANGAŻOWANIE?

Platynowy Broker to nie tylko tytuł. To przede wszystkim wyraz uznania dla osoby, która swoją pracą zrobiła coś więcej, niż tylko spełniła oczekiwania. To wyróżnienie dla tych, którzy swoją postawą pokazali, że zawód brokera to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Ich historie staną się inspiracją dla nas wszystkich, a ich zaangażowanie pokaże, jak wiele możemy osiągnąć, kiedy kieruje nami pasja.

Niech ten konkurs będzie okazją do pokazania całemu rynkowi, jak wiele osiągnęliśmy jako branża oraz podziękowania tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu.