Branża Ubezpieczeń, tak jak każda inna, ma swoją specyfikę. Często jako brokerzy, agenci, czy ubezpieczyciele zadajemy sobie pytanie: Jak świadomie kroczyć w przyszłość stawiając na pierwszym miejscu ludzi?  

Branża ubezpieczeniowa jest pełna ludzi o niezłomnej woli i pasji, którzy kształtują rynek. W tej epopei pełnej zmagań i triumfów, wiele osób przyczyniło się do naszego wspólnego sukcesu, ale czy znamy te twarze? Czy doceniamy ich wysiłek?

Unikalne benefity umowy na wyłączność, czyli inwestycja w spokojną przyszłość. 

Zapraszamy do udziału w konkursie "Platynowy Broker". To nie jest zwykły konkurs. To wydarzenie, które ma na celu uhonorowanie tych, którzy zasługują na szczególne uznanie. Osób, które swoją postawą, ciężką pracą i zaangażowaniem przyczyniły się do rozwoju rynku ubezpieczeń.

Jak w każdym środowisku, zdarzają się osoby działające etycznie i takie, które etykę rozumieją inaczej. Etyka brokerska, czyli standard działań brokera ma jeden zasadniczy cel.

Jak wiemy broker ubezpieczeniowy jest Twoim rzecznikiem i działa wyłącznie w Twoim imieniu. Co zatem w sytuacji, gdy broker już na wstępie deklaruje zależność od wybranego towarzystwa ubezpieczeń?